Úvod >> Informace k registraci

Nová registrace do VPN Family (informace)

Ve VPN Family získáte za výhodných podmínek mobilní služby a chytrou digitální KUKI TV pro celou rodinu.
 
Služby jsou určeny výhradně zaměstnancům Skupiny České dráhy a SŽDC a jejich rodinným příslušníkům. Poskytovatelem programu VPN Family je ČD - Telematika a.s., poskytovatelem uvedených služeb elektronických komunikací je O2 Czech Republic a.s. a Vodafone Czech Republic a.s.
 
Jak registrovat ve VPN Family (video)Zaměstnanecký program VPN Family je neveřejný, a proto je u každého zákazníka ověřováno, zda je skutečně zaměstnancem společností výše uvedených.
 
Vaše registrace slouží k bezplatnému přístupu do neveřejné části portálu a není pro vás v žádném směru, bez dalšího objednání služeb, nijak závazná. Po registraci vám zpřístupníme podrobné informace o mobilních službách i partnerských e-shopech.
 
Pusťte si video s postupem registrace


Stručný postup registrace - krok po kroku

1.   

 
Po kliknutí na tlačítko "Nová registrace" (pod těmito texty) se otevře stránka. Zde, prosím označte společnost, pro kterou pracujete, a vyplňte své kontaktní údaje. Tyto údaje následně můžete potvrdit stiskem tlačítka "Požádat o registraci".
2.
 

Poté vám na vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu doručíme první e-mail obsahující odkaz, na který prosím klikněte (tímto klikem nám potvrdíte, že byla e-mailová adresa zadána správně). Následně obdržíte druhý e-mail obsahující přihlašovací údaje do VPN Family, tedy přihlašovací „jméno“ a „heslo“. Pokud e-mail dlouho nepřichází, doporučujeme stisknout F5 – pro obnovení aktuálního stavu prohlížeče (obrazovky) nebo e-mailu. Jestliže se vám v doručeném e-mailu nezobrazuje žádný odkaz, klikněte, prosím přímo v otevřené e-mailové zprávě na volbu " Zobrazit zprávu s formátováním" nebo „Zobrazit zprávu ve formátu HTML“.

3.
 
Nyní se už můžete přihlásit na portál https://family.cdt.cz (s použitím námi zaslaného vygenerovaného přihlašovacího jména a hesla z druhého e-mailu). Po přihlášení je nutné kliknout na tlačítko „Pokračovat v registraci uživatele“. Na následující stránce si, prosím zkontrolujte svou registraci. Zde si také vyplníte heslo pro komunikaci se Zákaznickým „Call Centrem“ a doporučujeme vám si změnit i přihlašovací údaje, které se vám budou lépe pamatovat. Následně stiskem tlačítka "Uložit registrační údaje". Tímto krokem se vám následně otevře hlavní stránka s nabídkou zákaznického portálu VPN Family v části „Novinky v programu VPN Family“.

vytisknout stránku