Úvod >> Informace k registraci

Nová registrace do VPN Family (informace)

Naším cílem je poskytnout vám, zaměstnancům Skupiny České dráhy a SŽDC. s.o. a vašim rodinným příslušníkům, hlasové a datové mobilní služby za výhodných cenových podmínek. Mobilní služby VPN Family poskytuje ČD - Telematika a.s. ve spolupráci s mobilním operátorem Vodafone Czech Republic, a.s.
Naše služby jsou neveřejné a u každého zákazníka je ověřeno, zda je skutečně zaměstnancem z výše uvedené skupiny.

V případě vašeho zájmu o hlasové a datové služby spolu s dalšími benefity v partnerských e-shopech vás žádáme o vyplnění registračního formuláře.

Vaše registrace slouží k bezplatnému přístupu do neveřejné části portálu a není pro vás v žádném směru, bez dalšího objednání služeb, nijak závazná. Po registraci vám zpřístupníme podrobné informace o mobilních službách VPN Family i partnerských e-shopech.

Stručný postup registrace - krok po kroku

1. Po kliknutí na tlačítko "Nová registrace" (pod těmito texty) se otevře stránka, kde vyberete společnost, u které pracujete, a vyplníte vaše kontaktní údaje. Tyto údaje následně potvrdíte stiskem tlačítka "Požádat o registraci".
2. Poté bude na vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu doručena první zpráva, obsahující odkaz, na který kliknete, a tím si ověříte, že vámi zadaná e-mailová adresa je správná. Pokud e-mail dlouho nepřichází, doporučujeme stisknout F5 – pro obnovení aktuálního stavu prohlížeče (obrazovky) nebo e-mailu. Jestliže se vám v doručené zprávě nezobrazuje žádný odkaz, přímo v otevřené mailové zprávě by měla být volba " Zobrazit zprávu s formátováním" nebo „Zobrazit zprávu ve formátu HTML“. Následně obdržíte druhý e-mail obsahující již přihlašovací údaje do VPN Family, tedy přihlašovací „jméno“ a „heslo“.
3. Nyní se již budete moci přihlásit přímo na portál http://family.cdt.cz (s použitím námi zaslaného vygenerovaného přihlašovacího jména a hesla z druhého e-mailu). Po přihlášení, na následné stránce, je nutné kliknout na tlačítko „Pokračovat v registraci uživatele“. Na další stránce si registraci zkontrolujte a vyplňte prosím heslo pro komunikaci se Zákaznickým „Call Centrem“ a změňte si prosím stávající heslo na nové přihlašovací jméno a heslo (můžete použít generované heslo nebo si zadat nové jméno i heslo pro lepší zapamatování). Stiskem tlačítka "Uložit registrační údaje" dokončíte registraci ve VPN Family. Tímto se vám otevře nabídka zákaznického portálu VPN Family v části „Novinky v programu VPN Family“.

vytisknout stránku